Кількість
|
Вартість
|
||
|
Стінові газобетонні блоки ТМ "Стоунлайт"
Газобетон (газоблок) - це унікальний матеріал для кладки, який добре зарекомендував себе протягом довгих років на ринку України в приватному та капітальному будівництві. Станом на 2023 рік, альтернативи йому не існує за його властивостями та вартістю. Максимально наближений матеріал для стін, який буде максимально схожий за характеристиками - дерево (зруб).
Газоблок має високі показники екологічності, морозостійкості, пожежостійкості, теплопровідності та міцності. Завдяки його структурі він має властивість теплоізоляційного матеріалу і при цьому міцність каменю. Покупці між собою часто його називають “штучний камінь”.
Як виробляють газобетон?
Для правильного виготовлення газобетонних блоків необхідно використовувати тільки якісну сировину, таку як:
- Цемент. ПЦ-400 або ПЦ-500, у складі якого повинні бути відсутні будь-які домішки;
- Негашене кальцієве вапно. Зміст СаО має бути близько 70%;
- Кварцевий пісок. Вміст кварцу обов'язково має бути не менше 85%, а домішок глини не більше ніж 3%;
- Алюмінієва пудра. Вона виступає газоутворювачем піни, активного алюмінію має бути не менше 80% у складі.
Знаючи рецепт, давайте розберемося як його роблять?
Насправді процес виробництва газоблоків Стоунлайт, і не тільки, дуже схожий на випічку хліба.
Саме так, вам не почулось :)
Виготовлення відбувається у два етапи: підготовка сировини та виробництво.
Підготовка.
Для початку необхідно підготувати суміш. Для цього пісок подрібнюють до необхідного розміру на спеціальному обладнанні. Потім його перемішують із вапном та цементом для досягнення однорідності. Далі заливають водою і додають алюмінієву пудру, після чого настає хімічна реакція, в процесі якої утворюється водень, що генерує бульбашки (піну), яка поширюється рівномірно по всьому об'єму суміші. Завдяки цьому процесу утворюються повітряні пори, 0,5-2 мм у діаметрі. Підготовлену суміш розливають по формам і відправляють відстоюватися в закрите спеціальне приміщення з високим рівнем вологості. Саме вона сприяє збільшенню обсягу суміші та повному застиганню.
Виробництво.
Після того як суміш набула форми і міцності, застиглу сировину відправляють на порізку необхідного розміру. Потім шліфують лицьову сторону і відправляють в автоклав, де при високих температурах (понад 200 градусів) і тривалому часі (понад 12 годин) газоблок і набуває міцності каменю.